Bar a kavárna | Terraza.cz

Prostředí baru Terraza

Terraza café & coctail bar

Terraza bar se nachází v posledním patře historického Domu pánů z Lipé, hojně navštěvovaného kulturního a obchodního centra v samém centru města Brna.

Jedná se o jedinečný podnik spojující posezení v příjemném prostředí zahrádky s vyhlídkovou rozhlednou na celé Brno. Celý podnik je situován do střešní zástavby a dělí se na 3 části :

Atmosféru doplňuje množství vzrostlých palem a jiné zeleně. V nočních hodinách pak můžete posedět za příjemného intimního osvětlení v podobě svíček a vhodně namířených bodových světel. O víkendu se Terraza změní na místo, které dodává energii a elán do dobře rozjetého večera. Příjemná klubová hudba, neonové trubice, drinky za výhodné ceny a pravidelné akce se postarají o dobrou zábavu všem náštěvníkům.

O pestrou nabídku se starají pravidelné akce na míchané drinky a tématické večery. Kromě míchaných nápojů u nás naleznete kvalitní kávu ILLY, velký výběr nealka (coca-cola, fanta, sprite, tonic, ochucený tonic, ice tea, nestea, bonaqua, cappy), vína z vinařské oblasti Valtice, piva lahvová (Prazdroj, Starobrno, Stella Artois, Heineken, Baron Trenck), speciály ( Corona, Desperados, Guiness, Frisco), ochucené sody a další.

Pořádají se zde také soukromé akce typu maturitní večírky, svatební oslavy, firemní meetingy, oslavy narozenin a jiných příležitostí. Pro zajištění rezervace nás kontaktujte na uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle, které naleznete v sekci kontakty.

Za zmínku stojí i návštěva galerie, kde naleznete jak množství fotografií z předešlých akcí, ohňostrojů tak snímky ilustrující výhled na Brno za denního i nočního provozu.